Adres

Mustafa Kemal Mah. ODTÜ TEKNOKENT No:280 G/1260 Çankaya/Ankara

SGK ve İşkur Teşvikleri

Bugüne kadar birçok danışanımızın personelleri için geriye dönük teşvik hesaplaması gerçekleştirdik. Ülkemizdeki firmaların yarısında çoğunun geçmişe dönük teşviklerden eksik yararlanmış olduğunu gözlemledik.
 

Hangi dönemlerde hangi personel için ne kadar süre teşviklerden faydalanılabileceğinin tespiti, profesyonel yazılım ve uzman desteği olmadan mümkün olmamaktadır.
 

Teşvik prim alacaklarını doğru hesaplayacak yazılım ve danışman ile hareket etmek yanlış ve eksik hesaplamalar sonucu hatalı bildirge/beyan verilmemesinin, yetersiz prim iadesi alınmamasının ya da teşvikten yararlanılamamasının önüne geçmektedir.
 

Uzman kadromuzla geliştirmiş olduğumuz yazılım ve yaptığımız danışmanlık ile firmanıza herhangi bir operasyonel yük getirmeden, %100 başarı ile devletin size imkan tanıdığı desteklerden en üst düzeyde yararlanmanızı sağlar, bütçelenizde önemli tasarruflar sağlarız.
 

SGK ve İŞKUR teşviklerinden faydalanabilmek için Türkiye'de yerleşik bir şirket olmanız yeterlidir. Hangi sektörde olursanız olun, çalıştırdığınız ya da çalıştırmayı düşündüğünüz personellere yönelik teşvik analizinizi yapabiliriz.